Automobiliu stiklų tamsinimas

Tonizuojantis yra paprastas ir nebrangus būdas pagerinti jūsų automobilio išvaizdą, taip pat apsaugoti jo interjerą nuo ultravioletinių spindulių poveikio. Tai naudoja daugelis automobilių savininkų. Yra daug tipų ir spalvų filmo pasirinkti, kurie skiriasi atspalvių ir sodrumas. Tonizavimas gali būti veikiamas ne tik stiklo, bet ir kitų kūno elementų.

Langu tamsinimas
Langų tamsinimas Klaipėdoje

Tonavimas ant akinių yra vienas iš automobilių tiuningo komponentų, kuris atlieka estetinę ir apsaugos nuo saulės funkciją. Plėtojant šiuolaikines technologijas, standartinių filmų ir purškimo naudojimas palaipsniui tampa praeities dalyku, paliekant pagrindinius vaidmenis progresyviai ir patogiai taikant elektroninį tonavimą.

Langu tamsinimas Klaipėda
Stiklų tamsinimas Klaipėda

Žemiau, panagrinėkime, kas tai yra, kokie yra jo pagrindiniai skirtumai, kokios technologijos naudojamos šiandien ir ar automobilio savininkas turėtų atsisakyti įprasto metodo. Taip pat apsvarstysime vienodai svarbų klausimą – eismo taisyklių požiūrį į naująjį metodą.

Kodėl jums reikia tonavimo stiklo?

Tonavimo stiklas daryti, kai jie nenori nereikalingų atrodo salone. Pamiršote kažką vertingo mašinoje? Tai padeda atsikratyti nereikalingo dėmesio. Tonavimas stabdo kenksmingą IR spinduliuotę. Su juo automobilis įkaista lėčiau – tai ypač vertina juodos odos kabinos savininkai, kurių sėdynės saulėje tampa nusiplikyti karštai. Ir tonuota plėvelė daro stiklą saugesnį: jei ji lūžta, shards nesulaužys ir liks ant dažų. Yra specialių tonizuojamųjų filmų, kurių poveikis yra užsakymas. Jie daro stiklą daug stipresnį, o atsižvelgdamas į užtemdymas poveikį.

Normalus tonizavimas

Stiklo patamsėjimo privalumai yra akivaizdūs, tai padeda užkirsti kelią ultravioletinių spindulių įsiskverbimui į automobilio vidų. Dėl šios priežasties temperatūra kabinoje nekyla, o kabinos danga nesudega.

Be to, įprasta salono užtemdymas suteikia dalinį arba visišką jo neperžiūrimą už automobilio ribų.

Pagrindiniai stiklo patamsėjimo metodai buvo specialios plėvelės naudojimas ant jų arba purškiant ant specialios kompozicijos stiklo, sumažinant jo šviesos pralaidumo talpą.

Tai patogu ir praktiška, tačiau ji iš dalies neteisėta. Po specialaus įstatymo, kuriame yra įsikūrusios tonavimo stiklo taisyklės, įvedimo daugelis automobilių savininkų turėjo pašalinti plėvelę iš stiklo, bet ne visi.

Ir dar yra galimybė padaryti neteisinį teisinį. Tai galimybė elektroniniu būdu atspalviuoti stiklą.

Vadinamųjų “protingų” akinių naudojimas leidžia pakeisti šviesos perdavimo gebėjimą stiklo, priklausomai nuo automobilio savininko pageidavimus beveik akimirksniu realiu laiku.

Debesuota ore ar naktį toks stiklas turi 100% pralaidumą, saulėtą dieną šis stiklo gebėjimas gali būti sumažintas, suteikiant papildomą komfortą salone.